Masz pytania? +48 62 597 78 13
ul. Sudecka 12, 62-800 Kalisz, Sprawdź na mapie
Kontrola paliwa

Kontrola paliwa - Sondy paliwa - Sondy paliwowe

Kontrola paliwa

W dzisiejszych realiach i obecnej sytuacji na rynku paliwowym koszty paliwa są ogromnym kosztem każdej firmy, a to powoduje iż wszyscy szukają oszczędności. Proponujemy Państwu najwyższej jakości gotowe rozwiązania w zakresie monitorowania i kontroli paliwa.

Oferowany system pozwala na rejestrowanie zużycia paliwa w stosunku do przebytej trasy. Dzięki kontroli zużycia paliwa możecie Państwo racjonalnie planować koszty firmy związane z transportem oraz ograniczyć nieautoryzowane i nieuczciwe zachowania.

Proponowane rozwiązania skutecznie ograniczają próby nadużyć związanych z paliwem oraz zabezpieczają Państwa przed nieuczciwym zachowaniem pracowników wykorzystujących pojazdy w celach np. prywatnych bez zgody pracodawcy.

W naszym systemie do kontroli i zabezpieczenia
paliwa proponujemy Państwu 4 rozwiązania:

  • kontrola za pomocą komputera CAN – w zależności od marki i modelu pojazdu możemy uzyskiwać informację na temat paliwa, obrotów silnika, dystansu itp. (dowiedz się więcej)
  • sondy paliwa – najdokładniejsze rozwiązanie do kontroli paliwa, (dowiedz się więcej)
  • zabezpieczenie wlewu paliwa z sitkiem antykradzieżowym – występuje w dwóch wariantach
    (dowiedz się więcej)
  • import tankowań z kart paliwowych – do tego rozwiązania wykorzystywane są dane dostarczane ze stacji benzynowych. Po zaimportowaniu danych w systemie mamy dostępne wszystkie tankowania pojazdów,
    a także dokładne wyliczenia zużytego paliwa, średniego spalania itp.