Masz pytania? +48 62 597 78 13
ul. Sudecka 12, 62-800 Kalisz, Sprawdź na mapie
O firmie

O firmie

Firma CM Group jest usługodawcą innowacyjnych rozwiązań opartych o technologie GPS i GPRS. Proponujemy Państwu najnowsze rozwiązania w zakresie monitorowania pojazdów i maszyn, kontroli kosztów oraz wykonywanych zadań przez pracowników.

Jesteśmy ukierunkowani na elastyczne i indywidualne podejście do Klienta. Głównym celem naszej firmy jest wdrożenie w Państwa działalności takiego rozwiązania, które będzie wspomagać Państwa w prowadzonych procesach logistycznych, monitorowaniu pracowników, kontroli i minimalizacji kosztów. Analiza potrzeb każdego
z Klientów ma za zadanie dostosowanie jak najlepszego rozwiązania.

Wprowadzanie rozwiązań innowacyjnych w przedsiębiorstwach ma na celu podniesienie ich konkurencyjności na rynku, usprawnienie procesów produkcyjnych i minimalizację kosztów przy optymalnym wykorzystaniu środków produkcji. Zwiększenie monitorowania i kontroli oraz bezpieczeństwa w Państwa przedsiębiorstwach zwiększy konkurencyjność na rynku poprzez minimalizację kosztów oraz lepsze gospodarowanie czasem pracy osób zatrudnionych. W przypadku osób indywidualnych usługi koncentrują się głównie na zapewnieniu stałego monitoringu pojazdów oraz osób, minimalizując w ten sposób utratę mienia oraz zdrowia.

Poprzez zastosowanie elastyczności w kontaktach z Klientami wypracowujemy wspólnie stosunki partnerskie, dzięki którym wszelkie działania prowadzone są w oparciu o zaufanie, lojalność, bezpieczeństwo i etykę biznesu.

lokalizacja GPS